Roman Gutek - dyrektor festiwalu / festival director
Urszula Śniegowska - dyrektor programowy / programming director
Jakub Duszyński - doradca ds. programowych / programming consultant
Radek Drabik - dyrektor zarządzający / managing director
współpraca programowa / programming assistants
Nancy Collet, Mateusz Gutek, Joanna Łapińska, Grzegorz Kurek, Sandy Mandelberger
organizacja / production
Adam Trzopek - kierownik produkcji / production manager
Mateusz Gutek - koordynacja / coordination
PR / biuro prasowe / press office
Agnieszka Wolak - dyrektor / director
Maria Pożarowska
marketing
Katarzyna Hańć - dyrektor / director
Kinga Lewandowska, Michał Weksler
departament gości / guest relations
Kamila Kowalska - kierownik / head
Filip Grabowski
Sławomir Dalidowicz - przewóz gości / guest transport
współpraca międzynarodowa / international cooperation
Nancy Collet - konsultantka ds. gości / guest consultant
Ruda Dauphin - konsultacja w USA / US consultant
Sandy Mandelberger - promocja międzynarodowa / international PR
transport kopii / print traffic
Tomasz Żygo - koordynacja / coordination
Marcin Kuliński, Sebastian Warda
finanse / accounting
Monika Treichel - dyrektor / director
Bożena Szymańczak - główna księgowa / main accountant
Dorota Weikum, Anna Sobich - księgowe / accountants
Anna Florczyk, Maja Wojtkowska - dotacje / fund-raising specialist
akredytacje, karnety, bilety / customer relations and ticketing
Katarzyna Dźwilewska - kierownik sprzedaży / head of ticket-office
komputerowa sprzedaż biletów / electronic ticket sales
Vector Soft: Marcin Adamiak, Paweł Bednarski, Joanna Bogacz, Marek Darłak, Alek Struzik, Adrian Majewski, Grzegorz Wiatrzyk
wolontariat / volunteer department
Katarzyna Popiel, Anna Kaczmarzyk
wydarzenia muzyczne / music events
Grażyna Górka-Dudek - producent / producer
napisy polskie / Polish subtitles
Joanna Kollbek - koordynacja / coordination
napisy elektroniczne / electronic subtitle system
Studio Kropka: Krzysztof Kijak, Piotr Szyngiera, Katarzyna Tomaszewska, Błażej Augustyniak, Katarzyna Bednarska, Rafał Gąsior, Joanna Kollbek, Kaja Klimek, Marcin Krasnowolski, Katarzna Stec, Witold Zimnal, Izabela Zelazna, Gabriela Żuchowska
tłumaczenie list dialogowych / dialogue list translation
Magdalena Barchacka, Natalia Charitonow, Gabriela Deryło, Przemysław Fidzina, Anna Frejowska, Wojciech Góralczyk, Mateusz Gutek, Marta Karolak, Katarzyna Kieliszek, Kaja Klimek, Dariusz Kołaczkowski, Maciej Krawczyk, Anna Maszerowska, Marta Michalewska, Joanna Mituła, Agnieszka Orłowska, Monika Ostrowska, Lidia Radlińska, Joanna Sałapa, Anna Samoń, Anna Siarkiewicz, Marcin Sobków, Magdalena Szczurek, Piotr Tomsia, Marta Usiekniewicz, Marcin Wierzbicki, Aleksandra Wirkowska, Łukasz Witczak, Katarzyna Żórawska
tłumaczenia spotkań / interpreters
Natalia Charitonow, Tomasz Duda, Jerzy Kamecki, Jacek Mażulis
prelegenci / moderators
Michał Chaciński, Elżbieta Durys, Albert Jawłowski, Jerzy Kamecki, Grzegorz Kurek, Michał Oleszczyk, Karolina Pasternak, Małgorzata Sadowska, Ewa Szabłowska, Magdalena Sztorc, Agnieszka Taborska, Urszula Tes, Jan Topolski
plakat festiwalowy / festival poster
Homework: Joanna Górska, Jerzy Skakun - projekt / design
oprawa wizualna / theatre decoration
Wioletta Kanczewska, Monika Majchrzak
opracowanie graficzne / graphic design
Homework: Joanna Górska, Jerzy Skakun
T.J.K. Design: Tomasz Jakub Kłossowski
projekt, wykonanie, obsługa i redakcja strony internetowej / website design, editing and hosting
Jakub Królikowski, Przemysław Ostaszewski, Paulina Sieniuć, Agnieszka Szeffel, Mariusz Wojas
sieć komputerowa / IT network
Artur Margraf - koordynator / coordinator
obsługa teletechniczna / telecommunication support
Audio Biel: Wiesław Biel, Piotr Gryszko, Dawid Skonieczny
kierownicy kin / festival theatre management
Adam Trzopek - kierownik kina HELIOS / head of HELIOS cinema
Adrian Janisio, Piotr Kasela, Agnieszka Konik
operatorzy / projectionists
Bartek Wiśniewski, Michał Mazur, Jakub Siedlecki, Piotr Czarnecki, Mariusz Pawlak, Adam Siegmond, Elżbieta Zys, Krzysztof Wysoczyński, Dariusz Wójcik, Piotr Bednarski, Krystian Drywa, Mateusz Będziński, Rafał Wójcik, Piotr Zagubień, Cezary Niemirski
przygotowanie kopii filmowych / print revision
Cezary Niemirski, Paweł Pniewski, Sebastian Warda, Jadwiga Wąsik, Elżbieta Zys
noclegi / accommodation
Lila Feduniak
oficjalny samochód festiwalowy / official festival car
Opel
oficjalny kurier festiwalowy / official festival courier
DHL International (Poland)
redakcja strony internetowej / website editor
Anieszka Szeffel
katalog / catalogue
Paulina Sieniuć - redaktor naczelna / editor in chief
Łukasz Babiel - korekta / proofreader
Jerzy Kamecki - tłumaczenia, redaktor wersji angielskiej / translation, English editor
Remi Adekoya - korekta wersji angielskiej / English proofreader
Homework: Joanna Górska, Jerzy Skakun - opracowanie graficzne / graphic design
Tomasz Kuc - redaktor techniczny / layout editor
TEKA / Foxrabbit Designers (Tomasz Kuc, Helena Csató-Żamojda, Paweł Lewandowski) - skład / typesetting
BWCI - druk / print
Kamil Antosiewicz, Michał Chaciński, Elżbieta Durys, Marcin Giżycki, Szymon Holcman, Albert Jawłowski, Karolina Kosińska, Grzegorz Kurek, Samuel Nowak, Paulina Sieniuć, Kamila Sławińska, Tadeusz Sobolewski, Ewa Szabłowska, Agnieszka Szeffel, Magdalena Sztorc, Anna Taszycka, Jan Topolski, Aleksandra Wirkowska, Bartosz Żurawiecki - autorzy / authors
organizator 1. AMERICAN FILM FESTIVAL / 1st AMERICAN FILM FESTIVAL organizer
Stowarzyszenie NOWE HORYZONTY / NEW HORIZONS Association
ul. Zamenhofa 1 / Zamenhofa St. 1
00-153 Warszawa / 00-153 Warsaw
Polska / Poland
tel. +48 22 530 66 40
faks/fax: +48 22 831 06 63
e-mail: sekretariat@snh.org.pl
nr konta / account no: Raiffeisen Bank PL 22175000090000000002857707
BIC: RCBWPLPW